Përshkrimi
Sip. Totale:

115 m2

Sip. e brëndshme:

102 m2

Dhoma:

2

Tualet:

2

Nr. Dhomave:

3

Shitet apartament 2+1 i mobiluar shume mire,i organizuar ne nje sallon,dy dhoma gjumi,koridor,2 tualete dhe nje ballkon.Ndodhet ne nje zone shum te mire ne rruge kryesore,eshte me hipoteke dhe shitet e mobiluar.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni

Karakteristikat

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision a Product By Leeto Digital Agency