Përshkrimi
Sip. Totale:

150 m2

Sip. e brëndshme:

100 m2

Shitet biznesi lokal ne aktivitet,lokali ndodhet ne ane te rruges kryesore ka akses nga kembesoret dhe makinat,gjithashtu ambjenti ka edhe verand.Per me shume informacion dhe vizit ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision a Product By Leeto Digital Agency