Përshkrimi
Sip. Totale:

m2

Sip. e brëndshme:

m2

Dhoma:

2

Tualet:

1

Nr. Dhomave:

3

Shitet biznesi ne aktivitet lokal ,stil modern dhe bashkekohor,shitet vetem biznesi,ambjenti meret me qera.Per me shume informacion lutemi mos hezitoni te na kontaktoni.

Karakteristikat

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision a Product By Leeto Digital Agency