Përshkrimi
Sip. Totale:

20 m2

Sip. e brëndshme:

18 m2

Dhoma:

1

Tualet:

1

Nr. Dhomave:

2

Shitet dyqan me siperfaqe 20m2,ndodhet ne katin e pare,eshte me hipoteke dhe ndodhet ne ane te rruges.Per me shume informacion lutemi mos hezitoni te na kontaktoni.

Karakteristikat

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision