Përshkrimi
Sip. Totale:

4100 m2

Sip. e brëndshme:

4100 m2

Jepet me qera godine 3-kateshe çdo kate ka nje siperfaqe prej 1000m2,gjithashtu ka dhe papafingon me siperfaqe 160m2 e cila perdoret per zyra,godina ka ashensor per madhrat dhe njerezit,ka parkim privat per disa makina,eshte ne gjendje shume te mire

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision a Product By Leeto Digital Agency