Përshkrimi
Sip. Totale:

62 m2

Sip. e brëndshme:

62 m2

Dhoma:

1

Tualet:

1

Nr. Dhomave:

2

KATI:

4

Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 62m2,apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon ku vendin e gatimit e ka me vete,nje dhome gjumi,nje koridor dhe nje tualet me dritare,ndodhet ne katin e katert pa ashensor ,eshte me hipoteke dhe pallat parafabrikat,pallati eshte ne gjendje shume te mire nuk ka demtime nga termeti,dhe apartamenti eshte i rikonstruktuar dhe shitet i mobiluar.Per informacion dhe vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.

Karakteristikat

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision