Përshkrimi
Sip. Totale:

150 m2

Sip. e brëndshme:

150 m2

Dhoma:

2

Tualet:

2

Nr. Dhomave:

3

KATI:

14

Shiten Apartamente,Duplexe 2+1 dhe 3+1 dhe Garazhde ne Godinen Polifunksionale 2,4,16 dhe 24 kate me 4 kate nentoke"GARDEN BUILDING" ne Rrugen e Kavajes. Apartamentet jane te zgjedhura kane organizim, orjentim dhe pamjen me te bukur te godines,i gjeni vetem tek NEWERA. Per informacion dhe vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.

Karakteristikat

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision