Përshkrimi
Sip. Totale:

720 m2

Sip. e brëndshme:

720 m2

Dhoma:

10

Tualet:

4

Nr. Dhomave:

13

Jepet me qera Vile.Vila eshte me 4 kate,me siperfaqe ndertimi ne total 720m2 .Vila eshte e organizuar ne katin e pare ka nje holl te madh i cili mund te ndahet ne dy-tre ambjente pune gjithashtu ka nje tualet dhe kuzhine.Kati dyte ka 3 dhoma,nje holl,nje tualet,kuzhine(frigorifer,sobe) dhe 3 ballkone.Kati 3 ka tre dhoma,tre ballkone,nje holl dhe nje tualet.Kati i 4 ka nje holl, nje tualet dhe verande.Vila ka punime cilesore ,eshte e shtruar me parket,dopi xham,ka dhe grila,ka gjenerator,kondicioner.Oborri ka hyrje me qepen,vend parkimi per 3-4 makina dhe hapesire per te pershtatur nje vend qendrimi me tavoline dhe karrige.Eshte e pershtatshme per biznes si zyra etj.

Karakteristikat

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision a Product By Leeto Digital Agency