Përshkrimi
Sip. Totale:

170 m2

Sip. e brëndshme:

170 m2

Dhoma:

2

Tualet:

2

Nr. Dhomave:

3

Jepet dyqan me qera me siperfaqe totale 170 m2,aktualishte sherben si lokal por jepet me qera per aktivitete te ndryshme si klinike dentare,zyra,etj.Dyqani ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat te ri ka fasade xhami dhe ndodhet ne kryqezim ka akses nga kembesoret dhe makinat,pallati ku ndodhet KMY. Gjithashtu dyqani dhe mund te shitet.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

Karakteristikat

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision