Përshkrimi
Sip. Totale:

190 m2

Sip. e brëndshme:

180 m2

KATI:

8

Shitet Papafingo 2+1+verand.Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon dy dhoma gjumi,koridor dhe nje tualet me dritare gjithashtu ka dhe dy veranda nga te dyja anet e pallatit me pamje nga dajti dhe nga Yzberishti.Apartamenti ka grila,dopio xham,dyer te bardha dhe cilesore.Ndodhet ne nje pallat te mire dhe cilesor afer rrethrrotullimit te dyte.Eshte me dokumenta te rregullta.Per me shume informacion lutemi mos hezitoni te na kontakotni!

Karakteristikat

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision a Product By Leeto Digital Agency