Përshkrimi
Sip. Totale:

50 m2

Sip. e brëndshme:

47 m2

Dhoma:

1

Nr. Dhomave:

2

KATI:

1

Shitet dyqan me siperfaqe totale 50m2,kati pare,me hipoteke.Dyqani ndodhet ne ane te rruges,ka akses nga kembesoret dhe makinat,ndodhet ne nje zone te mire dhe ne zhvillim Unaza e Re,afer Deutsch Color.Dyqani eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme.Per me shume informacion lutemi mos hezitoni te na kontakotni!

Karakteristikat

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision