Përshkrimi
Sip. Totale:

30 m2

Sip. e brëndshme:

31 m2

Dhoma:

1

Nr. Dhomave:

2

Shitet dyqan me siperfaqe 31 m2,ndodhet ne katin e pare dhe eshte me hipoteke,dyqani eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme,aktualishte eshte i dhene me qera,ka shume fasad xhami dhe ndodhet ne ane te rruges ka akses nga kembesoret dhe makinat..Per me shume informacion lutemi mos hezitoni te na kontakotni!

Karakteristikat

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision