Përshkrimi
Sip. Totale:

80 m2

Sip. e brëndshme:

75 m2

Dhoma:

1

Tualet:

1

Nr. Dhomave:

2

Jepet me qera apartament 1+1 bosh ka vetem kuzhinen dhe nje dollap,kati 4 me ashensor,i organizuar ne nje sallon,nje dhome gjumi,koridor,nje tualet me dritare dhe nje ballkon.Apartament eshte i pershtatshem per banim ose per zyra.Per me shume informacion lutemi mos hezitoni te na kontakotni!

Karakteristikat

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision