Përshkrimi
Sip. Totale:

200 m2

Sip. e brëndshme:

200 m2

Dhoma:

4

Tualet:

2

Nr. Dhomave:

8

Jepet me qera ambjent per zyra me siperfaqe totale 200m2,ambjenti eshte i ndare ne 4 zyra,dy kordiore,dy tualete,ballkone dhe eshte i shtruar me parket.Ndodhet ne nje pallat shume te mire tek Kika 2 zona e Komunes se Parisit.Per me shume informacion lutemi mos hezitoni te na kontakotni!

Karakteristikat

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision