Përshkrimi
Sip. Totale:

66 m2

Sip. e brëndshme:

58 m2

Dhoma:

1

Tualet:

1

Nr. Dhomave:

2

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 66m2,ndodhet ne katin e 2 dhe eshte me hipoteke,apartamneti ndodhet ne pallat te ri dhe shitet i mobiluar,mobilim modern dhe bashkekohor.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni!

Karakteristikat

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision