Përshkrimi
Sip. Totale:

110 m2

Sip. e brëndshme:

100 m2

Dhoma:

2

Tualet:

1

Nr. Dhomave:

3

KATI:

5

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar shume mire,ndodhet ne katin e peste,eshte i organizuar ne nje sallon,dy dhoma gjumi,nje tualat,nje koridor dhe nje ballkon,mobilimi eshte shume i mire dhe ndodhet ne nje pallat te mire afer rruges kryesore "Teodor Keko"rreshti i pare.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni!

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision