Përshkrimi
Sip. Totale:

105 m2

Sip. e brëndshme:

104 m2

Dhoma:

2

Tualet:

2

Nr. Dhomave:

3

KATI:

1

Shitet super apartament 2+1 me siperfaqe totale 105m2,me hipoteke dhe e mobiluar shume mire,mobilje te reja dhe te markes,apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe ka nje oborr me siperfaqe 50m2,ndodhet ne kend te pallatit me orjentim nga perendimi te cilin e kap shume dielli.Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon vendi i gatimit me vete,dy dhoma gjumi,dy tualete njeri nga tualetet ka xhakuzi,dhe nje kordor.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni!

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision