Përshkrimi
Sip. Totale:

500 m2

Sip. e brëndshme:

500 m2

KATI:

2

Shitet vile me dy kate, siperfaqe trualli 500 m2,siperfaqe ndertimi 85 m2 ne ç'do kate,ne total siperfaqe ndertimi 170 m2 ,ka gjithashtu edhe 200 m2 rruge private qe lidh pronen me rrugen e fshatit.Kati pare perbehet nga nje verande 18 m2,holl,kuzhine dhe 1 tualet. Kati i dyte perbehet nga nje verande 25 m2,korridor,3 dhoma gjumi dhe nje tualet. Çmimi i shitjes 210.000 euro me te gjitha mobiliet dhe elektroshtepiaket. Ka gjithashtu pus uji ,gjenerator,kaldaje qendrore per ngrohje me gaz dhe oxhak. Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni!

Karakteristikat
Powered by BSP Real Estate CRM