Përshkrimi
Sip. Totale:

140 m2

Sip. e brëndshme:

130 m2

Dhoma:

2

Tualet:

1

Nr. Dhomave:

3

KATI:

2

Shitet apartament 2+1,kati 2,me hipoteke siperfaqe apartamenti 117m2 dhe verande 25m2,apartamenti pershtatet dhe ne 3+1,eshte i organizuar ne sallon,vendi gatimit me vete,dy dhoma gjumi,tualet,ballkon dhe veranda.Eshte me dokumenta te rregullta shitet dhe me kredi.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni!

Karakteristikat

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision