Përshkrimi
Sip. Totale:

130 m2

Sip. e brëndshme:

122 m2

Dhoma:

2

Tualet:

2

Nr. Dhomave:

3

KATI:

8

Shitet aprtament 2+1 me siperfaqe 130 m2,apartamenti eshte i ri,i pa banuar me pare,eshte i organizuar ne nje sallon,dy dhoma gjumi,dy tualete,koridor dhe nje ballkon,ka nje pamje fantastike,orjentimi perendim dhe kap shume dielli.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni!

Karakteristikat

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision