Përshkrimi
Sip. Totale:

220 m2

Sip. e brëndshme:

220 m2

Dhoma:

4

Tualet:

2

Nr. Dhomave:

6

Jepet dublex me qera, ne nje vile 3 kateshe, kati i dyte dhe i trete jane bashke duplex me siperfaqe totale 220 m2,eshte i organizuar ne 4 dhoma gjumi nje holl i madh kuzhine me aneks, 2 tualete, 2 ballkone dhe 2 veranda,si dhe ka vend parkimi para deres.Ndodhet ne nje zone shume te mire afer hotel Mondial,21-Dhjetori.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni!

Karakteristikat
Powered by BSP Real Estate CRM