Përshkrimi
Sip. Totale:

450 m2

Sip. e brëndshme:

450 m2

Dhoma:

7

Tualet:

4

Nr. Dhomave:

10

KATI:

3

Shitet vile me 3 kate,ç'do kate ka hyrje me vete,vila eshte e organizuar me oborr siperfaqe 150 m2,bodrumin(parkim,depo) me siperfaqe 43m2,kati pare ka siperfaqe 162m2 e organizuar ne 3 dhoma gjumi,koridor,sallon dhe ballkon,kati dyte ka te njejten planimetri dhe kati i trete me sieprfaqe 115m2 i organizuar ne sallon,dy dhoma gjumi,tualet koridror dhe ballkon.Vila ne total ka 300 m Truall,dhe 450m ndertim ne oborr ka nje pus dhe eshte e rrethuar me mur dhe kangjella. Ndodhet ne kryqezim dhe eshte e pershtatshme per biznes ,kopesht,shkoll ose zyra. Gjithashtu per banim eshte e favorshme sepse mund te jetojne dhe tre familje.Eshte me dokumenta te rregullta.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni!

Karakteristikat
Powered by BSP Real Estate CRM