Përshkrimi
Sip. Totale:

95 m2

Sip. e brëndshme:

87 m2

Dhoma:

2

Tualet:

2

Nr. Dhomave:

3

Shitet super apartament 2+1 me siperfaqe 95m2 ndodhet ne katin e kater eshte me hipoteke dhe shitet e mobiluar.Apartamenti ka planimetri te organizuar shume mire , nje sallon,dy dhoma gjumi,koridor,ballkon dhe dy tualete.Ndodhet ne Godinen e Qendres Kristal Center,pallat cilesor me 5 kate.Për çdo informacion rreth pronës apo vizitë në të na kontaktoni tani!

Karakteristikat

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision