Përshkrimi
Sip. Totale:

65 m2

Sip. e brëndshme:

60 m2

Dhoma:

1

Tualet:

1

Nr. Dhomave:

2

KATI:

3

Apartamenti eshte bosh i shtruar me parket,nodhet ne pallat te ri i sapo mbaruar eshte i organizuar ne nje sallon,nje dhome gjumi,nje tualet,koridor dhe nje ballkon.Eshte i pershtatshem per zyra dhe per banim,ndodhet afer qendres Kristal Center.

Karakteristikat

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision