Përshkrimi
Sip. Totale:

73 m2

Sip. e brëndshme:

65 m2

Dhoma:

1

Tualet:

1

Nr. Dhomave:

2

KATI:

1

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe totale 73m2,nodhet ne katin e pare banim,apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon,nje dhome gjumi,koridor,nje tualet dhe nje ballkon.Shitet i mobiluar,mobilim te kendshem dhe bashkekohor.Apartamenti eshte me dokumenta te rregullta.Per nje vizite ne prone na kontaktoni tani!

Karakteristikat

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision