Përshkrimi
Sip. Totale:

100 m2

Sip. e brëndshme:

110 m2

Dhoma:

2

Tualet:

1

Nr. Dhomave:

3

KATI:

4

Jepet me qera apartament 2+1,apartamenti eshte i mobiluar dhe i organizuar ne nje sallon,dy dhoma gjumi,nje ballkon,koridor dhe nje tualet.Ndodhet ne katin e katert ne nje pallat te mire dhe afer rruges kryesore "Teodor Keko".Çmimi eshte i diskutushem.Per nje vizite ne prone na kontaktoni tani!

Karakteristikat

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision