Përshkrimi
Sip. Totale:

130 m2

Sip. e brëndshme:

130 m2

Dhoma:

2

Tualet:

2

Nr. Dhomave:

2

KATI:

2

Jepet me qera kati dyte i viles,ka dy dhoma gjumi,nje sallon,kuzhinen e ka te ndar nga salloni dhe eshte me dritare,ka dy tualete dhe dy ballkone.Gjithashtu ka dhe dy vende parkimi.Vila eshte cilesore dhe ne gjendje te mire ndodhet tek blloku i vilave ne zonen e komunse se parisit.Për një vizitë në pronë na kontaktoni tani!

Karakteristikat
Powered by BSP Real Estate CRM