Përshkrimi
Sip. Totale:

520 m2

Sip. e brëndshme:

0 m2

Tualet:

2

KATI:

1

Jepet me qera biznes Bar-Resornat-Piceri. Aktiviteti i ka te gjitha paisjet funksionale ka nje stil modern dhe tradicional. Ndodhet ne nje zone shume te mire dhe te preferuar te Tiranes. Siperfaqa e ambjentit te brendshem eshte 220m2 dhe ambjetit te jashtem 300m2(ka verand te madhe dhe eshte e organizuar me tavolina per restorantin dhe tavolina per barin gjithashtu eshte dhe piceria jashte ne verand). Për një vizitë në pronë na kontaktoni tani!

Karakteristikat

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision a Product By Leeto Digital Agency