Përshkrimi
Sip. Totale:

500 m2

Sip. e brëndshme:

0 m2

Dhoma:

5

Tualet:

5

Nr. Dhomave:

7

KATI:

4

Tek Rezidenca "Kodra e Diellit1"jepet me qera ose shitet Vile 4 kateshe. Vila organizohet ne kater kate me nje siperfaqe totale 500 m2. Vila disponon dy sallone ndenje, pese dhoma gjumi ku secila eshte me tualet brenda (me dritare) kuzhine gatimi me vehte, nje dhome e veçuar garderob, sauna, jacuzzi, tre veranada te lidhura me dhomat e gjumit, dy vend parkimi personal, me oborr dhe kopesht te personalizuar me pishine. Oxhak, 24/7 uji i purifikuar, wifi dhe sistem alarmi dhe kamera sigurie. Eshte e shtruar me parket, punime gipsi, kondicioner me sistem qendror.Pozicioni dhe menyra e organizimit te hapsires e ben ate te favorshem te jete per nje jetese sa me komode dhe larg zhurmes se perditshme. Për një vizitë në pronë na kontaktoni tani!

Karakteristikat
Powered by BSP Real Estate CRM