Përshkrimi
Sip. Totale:

64 m2

Sip. e brëndshme:

56 m2

Dhoma:

1

Tualet:

1

Nr. Dhomave:

2

KATI:

7

Ne zonen e Astirit shitet apartament 63 m2 i organizuar ne nje dhome gjumi, nje sallon ndenje se bashku me kuzhinen, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate dhe ka orjentim ne lindje. Shitet i mobiluar, pallati ka ashensor dhe administrim. Apartamenti eshte ne proces hipotekimi. Per vizite ne prone ka kontaktoni tani!

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision