Përshkrimi
Sip. Totale:

115 m2

Sip. e brëndshme:

104 m2

Dhoma:

2

Tualet:

2

Nr. Dhomave:

3

KATI:

6

Ne zonen e Astirit ne bllokun e dyte te pallateve nga rruga Teodor Keko shitet apartament i organizuar ne nje sallon ndenje te bollshem se bashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe eshte bosh. Apartamneti eshte ne katin e gjashte dhe pallati eshte diponon ashensor. Prona eshte ne proces hipotekimi . Per vizite ne prone na kontaktoni tani!

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision