Përshkrimi
Sip. Totale:

2026 m2

Sip. e brëndshme:

2026 m2

Ne zonen e Prushit jepet ambient komercial me qira me nje siperfaqe prej 2026 m2 e organizuar ne dy kate. Ambienti eshte i pajisur me ashensor me peshe deri ne 1.5 ton, punime cilesore dhe hapesire e shfrytezuesheme ne te dyja katet. Ambienti eshte shume i pershtateshem fasoneri, gjithashtu mund te perdoret dhe per magazinim. Gjithashtu ambienti mund te jepet dhe me m2 sipas kerkeses suaj ne 3 euro /m2. Per nje vizite ne prone na kontaktoni tani!

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision