Përshkrimi
Sip. Totale:

75 m2

Sip. e brëndshme:

86 m2

Dhoma:

2

Tualet:

1

Nr. Dhomave:

3

KATI:

4

Ne zonen e Yzberishtit prane rruges se re Migjeni shitet apartament 86.42 m2 i mire organizuar ne dy dhoma gjumi, nje sallon ndenje bashke me kuzhinen, nje tualet me dritare, dy ballkone dhe koridor. Apartamenti shitet i mobiluar dhe orientimin e ka ne veri. Zona ne te cilen ndodhet ka facilitete shume te mira. Apartamenti disponon dokumenta te rregullta (hipoteke). Per nje vizite ne prone na kontaktoni tani!

Karakteristikat

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision