Përshkrimi
Sip. Totale:

112 m2

Sip. e brëndshme:

103 m2

Dhoma:

2

Tualet:

2

Nr. Dhomave:

3

KATI:

10

Ne zonen e Astirit prane rruges Teodor Keko jepet me qira apartament i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje sallon ndonje dhe kuzhine, koridor, dy tualete dhe ballkon me drejtim ne veri-lindje. Apartamenti eshte i mobiluar totalisht me te gjitha mobiljet dhe elektroshtepiaket nga markat me te mira dhe cilesore. Zona ku ndodhet ofron shume facilitete te mira. Dy dhomat e gjumit dhe salloni i ndenjes jane te pajisur me kondicioner. Ne cmim eshte i perfshire dhe nje post parkimi. Apartamenti ndodhet ne katin e 10, pallati eshte i mire administuar dhe me ashensor. Per nje vizite ne prone na kontaktoni tani!

Karakteristikat
Powered by BSP Real Estate CRM