Përshkrimi
Sip. Totale:

72 m2

Sip. e brëndshme:

65 m2

Dhoma:

1

Tualet:

1

Nr. Dhomave:

2

Ne nje nga komplekset me te reja ne Tirane me shume punime cilesore tek Green City shitet apartament 1+1 me siperfaqe 72 m2 nga te cilat 65 m2 siperfaqe e brendshme. Apartamenti organizohet ne 1 sallon ndenje se bashku me kuzhinen e cila ka dhe dalje ne ballkon, 1 dhome gjumi e bollshme dhe nje tualet me pajisje inkaso. Karakteristika te tjera te apartamentit dhe pallatit: parket, dritare dopio xham me grila, sistem kapot, sistem ngrohje-ftohje faza e pare, ashensor, lulishte etj. Apartamenti eshte me KONTRATE SIPERMARRJE dhe SHITET BOSH! Per nje vizite ne prone na kontaktoni tani!

Karakteristikat
Powered by BSP Real Estate CRM