Përshkrimi
Sip. Totale:

105 m2

Sip. e brëndshme:

95 m2

Dhoma:

2

Tualet:

2

Nr. Dhomave:

3

Shitet Apartament 2+1 me sipërfaqe 104.8 m2 në një ndër Komplekset më të mira në Tiranë, "Fiori Di Bosco". Apartamenti ka nje planimetri mjaft të rregullt dhe materiale shumë cilësore në ndërtim. Ka një mirëorganizim të hapsirës në një sallon ndenje së bashku me kuzhinën, dy dhoma gjumi, dy tualet1 dhe ballkon. CMIMI I NEGOCIUSHEM!!! Na kontaktoni për një vizitë në prone

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision a Product By Leeto Digital Agency