Përshkrimi
Sip. Totale:

447 m2

Sip. e brëndshme:

0 m2

Dhoma:

5

Tualet:

3

Nr. Dhomave:

8

KATI:

3

Shitet vilë tri katëshe me sipërfaqe totale ndërtimi 447 m2, e ndërtuar në truall me sipërfaqe 582 m2 tek Vilat Gjermane. Kati -1 është garazh. Kati përdhe është i organizuar në një sallon ndenje, një kuzhinë më vete, dy dhoma gjumi dhe një tualet. Kati i dytë organizohet sërish në një sallon ndenje, një kuzhinë më vete, dy dhoma gjumi dhe një tualet. Kati i tretë është papafingo dhe organizohet në një sallon, një tualet dhe verandë. Vila ka shkallë të jashtme, oborr dhe ndodhet në një zonë të qetë dhe me fasilitete. Disponon dokumentacion të rregullt (Hipotekë).

Karakteristikat
Powered by BSP Real Estate CRM