Përshkrimi
Sip. Totale:

79 m2

Sip. e brëndshme:

0 m2

Dhoma:

2

Tualet:

1

Nr. Dhomave:

3

KATI:

4

Shitet apartament 2+1 me sipërfaqe 79.2 m2 në zonën e Golemit në Kavajë. Apartamenti ka një planimetri dhe kubaturë të rregullt në organizimin e hapsirës me hyrje direkte në sallonin ndenjes së bashku me kuzhinën e më pas në dy dhomat e gjumit, tualet dhe në ballkonin e aksesueshëm nga dhoma ndenjese. Ndodhet në katin e katërt të një nga Komplekset më moderne që po ndërtohet në një nga zonat më të mira të qytetit të Durrësit dhe çmimi deri në fazën momentale është 500 €/ m2 . Me një arkitekturë bashkëkohore dhe materiale cilësore në ndërtim i gjithë Kompleksi do të ketë një organizim të mirëmenduar ku të gjithë klientet do të gjejnë fasilitetet e nevojshme. Për të rezervuar pronën tuaj na kontaktoni tani!

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision a Product By Leeto Digital Agency