Përshkrimi
Sip. Totale:

65.8 m2

Sip. e brëndshme:

m2

Dhoma:

1

Tualet:

1

Nr. Dhomave:

2

KATI:

3

Shitet apartament 1+1 me sipërfaqe 65.8 m2 në zonën e Golemit në Kavajë. Apartamenti ka një planimetri dhe kubaturë të rregullt në organizimin e hapsirës me hyrje direkte në sallonin ndenjes së bashku me kuzhinën e më pas në dhomën e gjumit, tualet dhe në ballkonin e aksesueshëm nga dhoma ndenjese. Ndodhet në katin e tretë të një nga Komplekset më moderne që po ndërtohet në një nga zonat më të mira të qytetit të Durrësit dhe çmimi deri në fazën momentale është 500 €/ m2 . Me një arkitekturë bashkëkohore dhe materiale cilësore në ndërtim i gjithë Kompleksi do të ketë një organizim të mirëmenduar ku të gjithë klientet do të gjejnë fasilitetet e nevojshme. Për të rezervuar pronën tuaj na kontaktoni tani!

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision a Product By Leeto Digital Agency