Përshkrimi
Sip. Totale:

102 m2

Sip. e brëndshme:

0 m2

Dhoma:

2

Tualet:

2

Nr. Dhomave:

3

KATI:

4

Shitet apartament 2+1 me sipërfaqe 102,4 m2 në zonën e shëtitores së qytetit të Pogradecit. Apartamenti është i organizuar mjaft mirë me hyrje në korridor duke vijuar më tej në sallonin ndenjës së bashku me kuzhinën, dy dhomat e gjumit, dy tualetet dhe dy ballkone , njëri prej të cilëve ka hapsirë të konsiderueshme dhe aksesueshmëri nga dhomat . Ndodhet në katin e katërt banim, me ashensor dhe pamje të mrekullueshme nga liqeni . Disponon dokumentacion të rregullt (Hipotekë). Për më shumë informacon ose vizitë në pronë na kontaktoni tani!

Karakteristikat
Powered by BSP Real Estate CRM