Përshkrimi
Sip. Totale:

65 m2

Sip. e brëndshme:

0 m2

Dhoma:

1

Tualet:

1

Nr. Dhomave:

2

KATI:

1

Jepet apartament 1+1 për qira me sipërfaqe 65 m2 midis Rezidencës 1 dhe 2 tek Kodra e Diellit. Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe investuar ne mënyrë moderne deri në detaje, në ndriçim, punime gipsi, elektroshtëpiake etj. Apartamenti është i organizuar në një sallon së bashku me kuzhinën me minibar, një dhomë gjumi, një tualet me hidromasazh. dhe ndodhet në katin përdhe. Gjithashtu ka një oborr të gjelbëruar me sipërfaqe rreth 15 m2. Apartamenti pozicionohet në një nga zonat më të qeta të Tiranës. Për një vizitë në pronë na kontaktoni tani!

Karakteristikat
Powered by BSP Real Estate CRM