Përshkrimi
Sip. Totale:

271 m2

Sip. e brëndshme:

0 m2

Dhoma:

6

Tualet:

2

Nr. Dhomave:

7

KATI:

3

Shitet vilë tre katëshe me sipërfaqe totale 271 m2, e ndërtuar në truall me sipërfaqe 373 m2 pranë Universitetit të Biznesit në Laprak. Kati i parë ka një sipërfaqe prej 126 m2 dhe organizohet në një korridor, sallon ndenje me oxhak dhe kuzhinë, dy dhoma gjumi, një tualet, dhe verandë. Kati i dytë është 100 m2 dhe organizohet në tri dhoma gjumi, një tualet dhe verandë. Kati i tretë është 45 m2 dhe është papafingo me verandë. Vila ka shkallë të brendshme si edhe të jashtme, është e rrethuar, me oborr dhe disponon dokumentacion të rregullt (hipotekë). Për një vizitë në pronë na kontaktoni tani!

Karakteristikat
Powered by BSP Real Estate CRM