Përshkrimi
Sip. Totale:

285 m2

Sip. e brëndshme:

0 m2

Dhoma:

4

Tualet:

2

Nr. Dhomave:

6

KATI:

2

Shitet vilë dy katëshe me sipërfaqe totale 285 m2, e ndërtuar në truall me sipërfaqe 302 m2 pranë Spitalit Ushatarak në Laprak. Kati -1 është garazh, e cila mund të shfrytëzohet si garazh apo lavanderi. Kati i parë organizohet në një korridor, sallon ndenje me oxhak, kuzhinë më vete, një dhomë gjumi, një tualet, dhe verandë. Kati i dytë është i organizuar, tri dhoma gjumi, një tualet, dy ballkone dhe 20 m2 verandë me pamje nga rruga kryesore. Vila ka shkallë të brendshme, është e rrethuar, me oborr, ka panel diellor, kondicioner ne çdo dhomë dhe disponon dokumentacion të rregullt (hipotekë). Për një vizitë në pronë na kontaktoni tani!

Karakteristikat

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision