Përshkrimi
Sip. Totale:

282 m2

Sip. e brëndshme:

0 m2

KATI:

1

Okazion! Shitet ambient komercial me sipërfaqe 282 m2 tek Tregu Elektrik. Dyqani ndodhet në një zonë mjaft të mirë, në katin e parë, ka fasadë xhami dhe disponon dokumentacion të rrregullt (Hipotekë). Për një vizitë në pronë na kontaktoni tani!

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision a Product By Leeto Digital Agency