Descrizione
Gross Area:

117 m2

Interior Area:

0 m2

CAMERE:

2

BAGNO:

2

Numero di Stanze:

3

Jepet me qira apartament me sipërfaqe 117 m2 tek Kodra e Diellit. Apartamenti është terësisht i mobiluar në mënyrë komode dhe i organizuar mjaft mirë në: sallon ndenje së bashku me kuzhunën, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe verandë + parking.

.

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision a Product By Leeto Digital Agency