Descrizione
Gross Area:

100 m2

Interior Area:

100 m2

CAMERE:

2

BAGNO:

1

Numero di Stanze:

3

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar shume mire,cdo gje e re,kati 6,organizuar ne nje sallon,dy dhoma gjumi,nje tualet,koridor,ballkon,apartamenti .Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

CARATTERISTICHE
Powered by BSP Real Estate CRM