Descrizione
Gross Area:

700 m2

Interior Area:

700 m2

CAMERE:

11

BAGNO:

6

Numero di Stanze:

22

Jepet me qera ambinet per biznes duke filluar me siperfaqe 110m2 deri ne 700m2 ne varesi te kerkeses,ambienti eshte i ri dhe i pershtatshem per biznes si qender estetike,hotel,zyra etj,eshte kati i fundit i godines 3 kateshe,ka punime ekstra, shtruar me parket,dopio xham,punime gipsi,tavane te varuar,ndricim led, me ashensor me vete i cili zebret ne -1 ne parkim ,tualetet me dritare dhe bashkekohore,kane ballkone dhe verand per te qendruar gjate kohes se pushimit.Ambineti ka dhe 5 poste parkimi te perfshira ne cmim dhe cmimi eshte i negociushem ne varesi te kontrates.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

CARATTERISTICHE
Powered by BSP Real Estate CRM