Descrizione
Gross Area:

110 m2

Interior Area:

100 m2

CAMERE:

2

BAGNO:

1

Numero di Stanze:

3

Jepet me qera apartament 2+1,i organizuar ne nje sallon,dy dhoma gjumi,koridor,1 tualet dhe nje ballkon.Ndodhet ne nje zone shum te mire midis liqenit kopeshtit botanik dhe momunes se parisit,eashte pallat i ri dhe cilesor,jepet me qera per zyra ose banim(mobilohet).Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni

CARATTERISTICHE

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision a Product By Leeto Digital Agency