DESCRIPTION
Gross Area:

m2

Interior Area:

m2

Beds:

2

Baths:

2

Rooms No.:

3

Jepet me qera dublex i mobiluar shume mire stil modern dhe bashkekohor,ç'do gje e re.Organizuar ne nje sallon,kuzhine me vete,3 dhoma gjumi,koridore,3 tualete.Ne çmim perfshihet dhe nje post parkimi.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

Powered by BSP Real Estate CRM