DESCRIPTION
Gross Area:

95 m2

Interior Area:

95 m2

Beds:

2

Baths:

2

Rooms No.:

3

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 95m2,kati i 2,me parket,dopio xham,godina 4-5 kateshe,me shetitore,roje .Organizuar ne nje sallon,dy dhome gjumi,dy koridore,dy tualete,dy ballkone.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

Features
Powered by BSP Real Estate CRM